G A R S I N G - Wyprzedaż towarów

WYPRZEDAŻ TOWARÓW - ilość ograniczona

 Zapytaj sprzedawcę o dostępność towaru.

 

Po niżej prezentujemy informacje jakich technologi użyto w produktach GARSING

 1. FENICE® System impregnacji FENICE (R) na bazie produktów polimerowych, nadaje skórze wysoki stopień ochrony przed wodą i zapewnia odporność na zanieczyszczenia i oleje.

2. TECNOGI® Materiał  TECNOGI (R) charakteryzuje się wysoką sztywnością i wytrzymałością na         uszkodzenia. Zastosowano mocny materiał w celu wzmocnienia nosków oraz stabilizacji stopy w obuwiu.

3.  TEXON® Materiał do wkładek składający się z włókien naturalnych, takich jak celuloza, bawełna oraz lateks (elastometr). Powłoka posiada wysoką oddychalność oraz absorpcją wilgoci. Materiał wyróżnia się właściwościami antystatycznymi, wysokimi wskaźnikami na ścieranie (standard CEN 344).

4.  CAMBRELLE® Materiał stosowany przy produkcji wkładek. Odporny na ścieranie, posiada wysokie właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Wkładki CAMBRELLE® i Super ROYAL® cechują się wysokim współczynnikiem odprowadzania wilgoci oraz szybkim schnięciem. Dzięki temu stopy w butach przez cały dzień pozostają suche,  zapewniając wysoki komfort poruszania się.

5.  COMFOTEX ™ To mocna, odporna na ścieranie, wodoodporna a zarazem oddychająca membrana. Wysoka funkcjonalność membrany COMFOTEX zapewnia komfort poruszania się, w trudnych warunkach atmosferycznych.

6.  OCIEPLENIE WEŁNIANE wyściółka wykonana z owczej wełny (80%). Jest to zdrowe naturalne futro z mieszanką włókien sztucznych o znakomitych właściwościach termicznych. Proporcja użyta przy produkcji ocieplenia to zbalansowana mieszanka włókien syntetycznych z naturalną wełną owczą. Wełna owcza doskonale (oddycha) i nie posiada efektu "butwienia". Dodatkową zaletą jest zankomita termoizolacja oraz wchłanianie wilgoci.

7.  NATURALNA WEŁNA OWCZA Wyściółka z wełny owczej charakteryzuje się wysoką oddychalnością, utrzymaniem ciepła wewnątrz buta. Dodatkową zaletą wełny owczej jest brak efektu "butwienia". Do produkcji butów wykorzystano wełnę owczą od najlepszych producentów tego materiału, dzięki czemu obuwie Firmy GARSING daje maksimum ciepła oraz komfortu podczas użytkowania w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

8. WŁÓKNINY OCIEPLAJĄCE "THINSULATE" działają na zasadzie gromadzenia się cząstek powietrza pomiędzy Tobą a otoczeniem, dzięki temu że mikrowłókna THINSULATE są znacznie cieńsze od większości innych syntetycznych materiałów ocieplających. Gromadzą więcej powietrza na mniejszej powierzchni, są przez to znakomitym izolatorem ciepła.

9. POLARTEC® to lekka dzianina wykonana z włókien poliestrowych, popularnie zwana"POLAREM" wyprodukowana przez amerykańską firmę POLARTEC LLC. Tkanina ta pomimo niskiej wagi posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne umożliwiając szybkie odparowywanie wody na zewnątrz. Materiał ten nie wchłania wilgoci i obcych zapachów, jest to tkanina nie alergiczna i przyjemna w dotyku. Dzięki wykończeniu DWR ( Durable Water Repellent) dzianina nie absorbuje wilgoci z zewnątrz.

 

Telefon do Sklepu Hurtowni:

TEL:  +48 426453000

FAX:  +48 426453001

GSM: +48 515 154 211

GSM: +48 533 154 211

GSM; +48 733 133 881

mail: office@amw-lodz.com.pl

 

W Y P R Z E D A Ż

Sklep czynny codziennie:

 od poniedziałku do piątku  w godzinach  10 - 18  oraz soboty   10 - 16

 

Z A P R A S Z A M  !!!